Ardmay House Mezinárodní letní škola - angličtina pro děti a studenty ve věku 8- 16 let

Ardmay House Letní škola je ideální místo k výuce anglického jazyka a k získání nových přátel z celého světa při různých zábavných a vzrušujících aktivitách.

Polohou v úžasné skotské přírodě, v srdci prvního skotského národního parku, nabízí studentům letní škola opravdu jedinečnou zkušenost ve výuce jazyka. Kvalifikovaní učitelé a instruktoři outdoorových aktivit usilovně pracují na tom, aby se zde každý student cítil opravdu dobře a odnesl si co možná nejvíce zážitků.

Kromě 15 hodin výuky anglického jazyka každý týden, mají studenti během objevování krásné skotské přírody možnost vyzkoušet dobrodružné aktivity, které doposud možná nepoznali. Vše pod odborným dohledem proškolených lektorů.

Studenti mají možnost vyzkoušet si angličtinu v reálných životních situacích během exkurzí do atraktivních skotských míst, jako je např. město Edinburgh, Glasgow či jezero Loch Lomond .

K nejoblíbenějším aktivitám patří kayaking, slaňování, orientační závody, kolektivní hry nebo třeba slézání skal. Tyto aktivity přizpůsobujeme všem, bez rozdílu věku, zkušeností a fyzických schopností. Na všechny tyto aktivity máme dostatek kvalitního sportovního vabyvení pro každého studenta.

Každý den po večeři je pro studenty připraven další zábavný a poutavý program. Večerní aktivity mimo jiné zahrnují např. noční hry či kuželky. Vedoucí skupin jsou profesionálně vyškoleni lektoři.

Letní škola je ideálně situována na překrásném břehu jezera Loch Long na západním pobřeží Skotska. Přestože je škola na venkově, do skotského hlavního města kultury – Glasgow, je to méně než jedna hodina jízdy.

Studenti jsou ubytováni v prostorných pokojích, z nichž je každý pojmenován po některém z krásných ostrovů skotského západního pobřeží. Pokoje jsou pro 4, 6 nebo 8 studentů přibližného věku.

V budově jsou oddělena křídla zvlášť pro děvčata a chlapce, každé s vlastním sociálním zařízením. V každém křídle je samostatný pokoj pro vedoucí – učitele, kteří vykonávají 24- hodinový dozor.

Lekce anglického jazyka jsou vyučovány kvalifikovanými profesionály a studenti zde mají opravdovou šanci vyzkoušet si, co se naučili. Tato zkušenost jim dodává jistotu a dále je motivuje ke studiu anglického jazyka po jejich návratu domů.

Domácí prostředí Ardmay House je bezpečné a proto působí velmi relaxačně. Studenti se zde cítí spokojeně po celou dobu svého pobytu. Pro všechny zaměstnance Letní školy je na prvním místě bezpečnost a spokojenost všech studentů.

Na závěr kurzu všechni účastníci obdrží Ardmay House Summer School certificate dokládající jejich stupeň znalosti angličtiny

Pro více informací o Ardmay House Mezinárodní letní škole nás neváhejte kontaktovat.